Spoštovani starši!
Obveščamo vas, da se izteka rok za prijavo na zdravstveno letovanje otrok na Debelem rtiču. Vsi zainteresirani lahko svoje vloge oddate še do vključno torka, 30. 5. 2017. Vlogi, tisti, ki želite pomoč pri financiranju, priložite še fotokopijo odločbe o otroškem dodatku. Nova cena celotnega letovanja je 22,75 €.

Ravno tako se lahko letovanja udeležijo otroci, ki izhajajo iz družin z nižjimi prihodki, a nimajo zdravstvenih posebnosti. Cena tovrstnega letovanja znaša 65,00 € (akontacija 30,00 €). Če ste prejemniki denarne socialne pomoči pa znaša cena letovanja 30 €. Ob potrebi za pomoč pri financiranju priložite fotokopijo odločbe o otroškem dodatku.

Obrazce dobite pri svetovalni delavki šole Mojci Novak ali na spodnjih povezavah, vloge pa čim prej oddajte v tajništvu šole. Na voljo imamo še nekaj prostih mest.
Opozarjamo pa vas, da se letovanje preko DPM Mojca v Dolenjskih Toplicah in letovanje na Debelem rtiču izključujeta, otrok preko zdravstva lahko koristi samo enega od njih.

Mojca Novak,
svetovalna delavka