Dragi učenci, spoštovani starši!

V petek, 1. septembra 2017, se pričenja novo šolsko leto, zato vam za lažji začetek posredujemo nekaj informacij.

• Sprejem prvošolcev bo ob 9.00. Učenci se skupaj s starši zberete v avli šole.
  • Za učence od 2. do 9. razreda se bo pouk pričel ob 8.20. Vsi učenci se zberete v avli šole, kjer vas bodo razredniki oz. razredničarke po uvodnem nagovoru odpeljali v matične učilnice.
  • Prvi šolski dan bo pouk trajal 5 šolskih ur, od tega bodo tri oddelčne skupnosti, zadnji dve uri pa bo pouk potekal po urniku. Urnik je objavljen na šolski spletni strani pod zavihkom Učenci.
  • Za šolsko prehrano bo za vse naročnike poskrbljeno že prvi šolski dan.
  • Za prijavljene učence 2.–5. razreda bo organizirano podaljšano bivanje.
  • Šolski avtobusi bodo vozili po novem voznem redu, ki bo objavljen na šolski spletni strani. Prvi šolski dan bo avtobus domov vozil samo po 5. šolski uri.

Veselimo se ponovnega srečanja z vami in vam želimo uspešno šolsko leto.

Danijel Brezovar