Spoštovane učenke in učenci, spoštovani starši, spoštovane sodelavke in sodelavci!

Začelo se je novo šolsko leto 2017/2018, v katerem želim predvsem, da bi vsi, učenci, starši in zaposleni dobro sodelovali, saj bomo samo z dobrim sodelovanjem, medsebojnim spoštovanjem in medsebojno pomočjo dosegali visoko zastavljene cilje. Z odgovornim izvajanjem strokovnih nalog, zadolžitev in obveznosti, se bomo izognili večini nesporazumov in skupno življenje nam bo bistveno lažje. Težave in morebitne nesporazume razrešujmo strpno in z dogovori ter upoštevajmo besede Toneta Pavčka, ki jih je zapisal v svoji pesmi Drobtinice.

Tisoč in tisoč zvezd je nad nami,
tisoč in tisoč zvez je med nami,
da gre po svetu – rama ob rami –
svetloba z nami.

Naredimo si vsak dan v prihajajočem šolskem letu lep in nepozaben, sončen in svetal, tudi ko bo padal dež.

Srečno!

Danijel Brezovar