V petek, 20. 4. 2018, je na Novem trgu v Novem mestu potekala že 13. prireditev ob dnevu Zemlje. Udeležili so se je tudi učenci in učenke naše šole. Na stojnicah in v delavnicah so učenci šol predstavili izdelke, ki so nastajali skozi celo šolsko leto. Letos so učenci na naši stojnici predstavili eko igre, ki so jih sami izdelali iz odpadnega materiala. Pripravili so tudi delavnico, v kateri so se lahko učenci igrali različne igre.

Na odru je potekal pester program, ki ga je vodil Robi Erjavec. Predstavile so se šole s pevskimi oz. plesnimi točkami, nato pa je sledila podelitev priznanj in nagovori županov in direktorjev. Prireditev sta zaključila pevca skupine BQL.

Simona Ogulin, ekokoordinatorica

Več v galeriji.