Za vse učence po Sloveniji, Evropi in po svetu so učne razmere zelo spremenjene, saj so šole zaprte, pouk pa poteka na daljavo. Učenci 4. b razreda so delo na daljavo vzeli zelo resno in odgovorno. Vsak dan predano predelajo učno snov in opravijo naloge, ki so objavljene na šolski spletni strani. Vso tehnično podporo pa jim nudijo njihovi starši, ki delo na daljavo, izdelke in druge aktivnosti fotografirajo in me redno obveščajo o realizaciji nalog. V tem tednu je prispelo okoli 150 fotografij dobrovoljnih in delu na daljavo predanih učencev 4. b razreda, ki si jih lahko ogledate v fotogaleriji .

Verjamem, da bomo z doslednim upoštevanjem navodil Vlade RS in NIJZ, s skupnimi močni premagali virus in se kmalu srečali v šoli. Veselim se tega dne.

Mojca Starešinič, razredničarka 4. b