Zavod za zaposlovanje je tudi letošnjo jesen za osnovnošolce zadnje triade pripravil poseben nagradni natečaj. Zasnovali so nalogo, ki je otrokom pomagala spoznavati, kaj si v življenju želijo, s čim se želijo ukvarjati, kaj želijo postati in kako vidijo svojo prihodnost. Odgovoriti so si morali na nekaj vprašanj in ustvariti vizualizacijsko tablo svoje karierne prihodnosti. Sodelovalo je kar 8 učencev naše šole, ki so kljub šolanju na daljavo uspeli izdelati zanimive in krasne plakate svoje prihodnosti.

Njihov trud in delo sta bila poplačana, saj sta Rok Jankelj in Lan Štimec dobila najboljši nagradi (brezžične slušalke z vgrajenim mikrofonom in notesnik za shranjevanje zapiskov v oblaku). Ostali sodelujoči – Anja Cesar, Jera Parkelj, Tea Metelko Klemenčič, Urh Kic, Edis Kuletič in Domen Žagar so prav tako prejeli lepe in bogate nagrade. Njihove izdelke si lahko ogledate v galeriji. Vsem sodelujočim iskreno čestitam.

Mentorica Maša Mohorko