Drugošolci smo sredino deževno dopoldne preživeli v telovadnici pri muzeju Lojzeta Slaka in Toneta Pavčka. V telovadnici, ki je bila vso dopoldne na voljo le nam, smo vadili naloge za športni program Zlati sonček. Za vsako uspešno opravljeno nalogo so si učenci ob povratku v šolo v knjižico prilepili nalepko.

Naslednje jutro smo se ponovno odpravili proti muzeju, kjer smo si ob svetovnem dnevu čebel ogledali Čebelji svet. Prijazna »čebelica Lidija« nas je popeljala po paviljonu in nam povedala veliko zanimivosti o čebelah in čebelarstvu. Najbolj smo bili navdušeni, ko smo se s pomočjo virtualnih očal podali v čebelji svet. Preživeli smo prijetno dopoldne ter se polni novih znanj in doživetij vrnili nazaj v šolo.

Fotografije si lahko ogledate v FOTOGALERIJI.

Jasmina Perko, Polona Zoran Perko