Potek pouka v četrtek 22.6.2017

Spoštovani starši!

V četrtek, 22. 6. 2017, bomo imeli pouk v popoldanskem času. S poukom bomo pričeli ob 14.00, ob 17. uri pa bomo imeli zaključno prireditev, na katero ste vabljeni tudi starši. Spremenjen vozni red avtobusov najdete na spletni strani šole. (vozni red)

Kosilo bo ta dan na voljo od 11.50 do 13.30, potrebna pa je predhodna prijava. Prosimo, da v tem primeru otroka na kosilo prijavite v tajništvu šole do torka, 20.6.2017.

Ravnatelj

Danijel Brezovar