Življenje, visoko, veliko, večno,
kličem ti: Dober dan!
in ti ponujam roko za srečno
skupno vandranje v kdovekam.
Skozi solzenja, cvetenja, zorenja,
na severni in na južni tečaj,
v dolino solz in na goro vstajenja
in zmeraj znova k sebi nazaj.
Dober dan, tisoč možnosti in dolžnosti.
Dober dan, posvečena norost.
Dober dan, mila ptica mladosti
in tvoja pesem: dar in skrivnost.
Dober dan, življenje! Silno in milo.
Kot na praznik prihajam v tvoj hram
in ti šepetam na uho besedilo
zaljubljenih: Rad te imam!

Potek pouka v četrtek 22.6.2017

Spoštovani starši!

V četrtek, 22. 6. 2017, bomo imeli pouk v popoldanskem času. S poukom bomo pričeli ob 14.00, ob 17. uri pa bomo imeli zaključno prireditev, na katero ste vabljeni tudi starši. Spremenjen vozni red avtobusov najdete na spletni strani šole. (vozni red)

Kosilo bo ta dan na voljo od 11.50 do 13.30, potrebna pa je predhodna prijava. Prosimo, da v tem primeru otroka na kosilo prijavite v tajništvu šole do torka, 20.6.2017.

Ravnatelj

Danijel Brezovar