Zaključna prireditev Osnovne šole Toneta Pavčka

V četrtek, 20. 6. 2019, smo v OŠ Toneta Pavčka z zaključno prireditvijo Pusti soncu v srce vstopili v zaključek šolskega leta 2018/2019.

V letošnjem šolskem letu smo se veliko družili ob različnih dejavnostih in prireditvah, česar smo se spomnili tudi na zaključni prireditvi. V ospredje smo letos postavili tudi vrednote in ker sta na naši šoli vrednoti znanje in učenje izrednega pomena, smo jih skrili pod sončne žarke in jih na koncu odkrili, da bi predstavili, česa novega so se učenci posameznega razreda naučili.

Seveda ne moremo mimo številnih uspehov naših učencev. Na prireditvi je bilo podeljenih več kot devetdeset srebrnih in zlatih priznanj, podelili pa smo tudi nagrade šole. Nagrado za najboljšo športnico oziroma športnika šole sta prejela Julija Gorenc in Jure Rus, nagrado za kulturnika oziroma kulturnico šole so prejeli Nejc Barbo, Samo Brudar, Maja Cesar in Mia Oberč, nagrado Zlata čebela pa sta prejeli Jana Jarc in Iza Kavšček.

V zaključek šolskega leta vstopite mirno, sproščeno in ne pozabite pustiti soncu v srce.

Lea Ketiš in Natalija Lokar, organizatorki zaključne prireditve

Fotografije, ki so jih posneli Maks, Timotej in Rihard, si lahko ogledate v albumu slik.

Valeta

Devetošolci so se poslovili, slike sklepnega dejanja si lahko ogledate v galeriji slik.

Vsi skupaj jim želimo sproščene, dogodivščin polne počitnice, nato pa uspešen začetek dijaškega življenja.

Polona Rozman