V ponedeljek, 22. 5. 2017, nas je obiskal prijeten, zabaven, duhovit mož po imenu Čarovnik Grega. Urico rajanja in smeha z njim smo si učenci 2. in 3. razreda prislužili z uspešnim sodelovanjem na natečaju Lučka in prijatelji, ki so ga tudi letos razpisale Ljubljanske mlekarne. Seveda nismo hoteli čarovnika Grege obdržati le zase, zato smo na predstavo povabili tudi prvošolce in četrtošolce.

Več o dogodku si lahko ogledate v fotogaleriji.

Čarovnik Grega je bil povsem navdušen nad tem, kar smo letos ustvarili, nas pohvalil in nas spodbudil, da se trudimo še naprej, saj za prihodnje leto pripravlja za nas, ki smo vedno polni idej in imamo veliko pozitivne energije, prav posebno druženje.

Komaj čakamo, da bo novo šolsko leto.

učenci in učiteljice 2. in 3. razreda