Pričel se je zadnji mesecec pouka, juhej! Prvošolci in drugošolci smo najbolj težko dočakan mesec šolskega leta pozdravili z visoko dvignjenimi rokami, vztran koraki, prikloni in pokloni, počepi ter skoki, ki smo jih celo dopoldne združevali v poskočno plesno koreografijo, ki se nas bo gotovo držala še vse do konca junija.

Energična vaditelja Plesnega studia Novo mesto sta nas v štirih urah raznovrstnih plesnih gibov in korakov še kako razgibala. A čeprav so bili posamezni elementi sodobnega plesa kar težki, se jih nikakor nismo ustrašili in smo vsi vztrajali vse do konca.

V fotogaleriji si lahko ogledate nekaj fotografij, na ples v živo pa boste morali še malce počakati. Vsekakor potrebujemo še nekaj vaje.

prvošolci in drugošolci z učiteljicami