Spoštovani!

V okviru mednarodnega projekta Ekoaktvini, programa Erasmus+ ter Ekošole bomo na naši šoli organizirali bolšji sejem igrač, otroških oblačil in šolskih potrebščin.

Igrače, otroška oblačila (od 6. leta naprej) in šolske potrebščine, ki jih ne potrebujete več in jih želite zamenjati, lahko prinesete v šolo 19. in 20. 12. 2017. Zbirali jih bomo v šolski avli od 7.15 do 8.00.

Za vsak prinešen predmet bo učenec dobil kuponček, katerega bo lahko na bolšjem sejmu zamenjal za drug izbrani predmet. Predmeti morajo biti čisti in celi.

Bolšji sejem pa bo potekal

v četrtek, 4. 1. 2018,

med 17.00 in 18.00 uro v avli šole.

Pobrskajte po omarah in podstrešjih ter prinesite na bolšji sejem tisto, česar ne potrebujete več, mogoče bo pa tega vesel nekdo drug.

Mentorici                                                                                            Ravnatelj

Simona Ogulin, Tina Berkopec                                                      Danijel Brezovar