V sredo, 13. 2. 2019, je v športni dvorani OŠ Toneta Pavčka potekala kvalifikacijska tekma za mlajše dečke v malem nogometu. Naši učenci so se pomerili z vrstniki iz OŠ Dolenjske Toplice in zmagali z rezultatom 6:2. Po prvem polčasu je bil rezultat 3:1, prvi pa so povedli nogometaši iz Dolenjskih Toplic. Rezultat drugega polčasa je bil ponovno 3:1 za naše nogometaše. Tri zadetke je prispeval BENO KOVAČIČ, dva zadetka NIK GOLE in en zadetek FILIP DUH, vsi učenci 6. razreda. Poleg BENA, NIKA in FILIPA so za OŠ Toneta Pavčka nastopili še: DOMEN ŽAGAR, JURIJ JARC, ALEKS SMOLIČ, RIHARD OVNIK, ANŽE ROVŠEK, NIK ZUPANČIČ, ALEN KULETIČ IN LAN BREGAČ, ki je zelo uspešno zaustavljal nasprotnikove strele v okvir gola. Učenci so se z zmago uvrstili na področno tekmovanje v malem nogometu za mlajše dečke, ki bo v sredo, 27. 2. 2019, v ŠD Loka v Črnomlju.