Ali veste, kdo je najmočnejša deklica na svetu? Učenci 1. triade na naši šoli jo dobro poznajo in zato so njej posvetili kar cel dan. Tako so v torek, 6. 10. 2020, učenci 1., 2. in 3. razreda imeli dan Pike Nogavičke. To je seveda izvedela tudi prava Pika, saj jih je obiskala. Z njo so se srečali v šolski telovadnici na predstavi Pikina velika pustolovščina. Pika Nogavička jim je v predstavi gledališča Kukuc povedala, da ima prav danes rojstni dan. Učenci so ji pomagali pri odpiranju daril. Potem pa so se z njo igrali šolo. Pika je bila njihova učiteljica, ampak je pri pouku potrebovala pomoč naših šolarjev, saj še ne pozna vseh črk in ne zna šteti. Ko so se učenci od Pike poslovili, pa so odšli v svoje razrede. Tam so izdelovali zanimive izdelke. Če vas zanima kakšne, preverite v fotogaleriji.

Tina Nikolić