Dve ekipi učencev naše šole sta se pridružili bralnemu projektu, ki je skozi celotno šolsko leto potekal v tekmovalnem vzdušju. Po prebranih knjigah so se učenci lotili pestrih izzivov; od pisnih prispevkov, izdelovanja plakata do snemanja filmčkov in še marsikaj drugega.

Izmed 100 prijavljenih ekip iz celotne Slovenije, sta prvo in drugo mesto osvojili ekipi naše šole. Zmagovalci so bili Rok Lavrič, Lan Štimec in Jan Zupančič. Odlično drugo mesto so zasedle učenke Nuša Zajc, Tea Metelko Klemenčič in Jera Parkelj.

Poleg knjig so učenci za nagrado prejeli obisk Pustolovskega parka Krvavec, kjer so uživali v pustolovskem parku in spustu s tubami. Fotografije si lahko ogledate v galeriji.

Učencem čestitamo za veliko kreativnosti, vztrajnosti in navdušenja, ki so ga pokazali tekom šolskega leta!

Fotografije si lahko ogledate na povezavi.

Nataša Trajkovski, mentorica