V četrtek, 6. junija 2013, s pričetkom ob 17. uri so v šoli potekali zadnji razredni roditeljski sestanki.

Po uradnem delu sestanka, ki ga je pripravila naša razredničarka, je sledil manj uradni del – srečanje s starši. V uvodnem delu smo za starše pripravili zanimiv in zabaven kulturni program. Pokazali

smo naše glasbene, pevske in igralske sposobnosti. Sledil je kviz, v katerem sta tekmovali dve ekipi. Izžrebana ekipa staršev se je pomerila z ekipo učencev, ki so zmagali na razrednem kvizu.

Po pričakovanjih je zmagala ekipa staršev. Zmagovalcem sta voditeljici kviza, Vanja in Jasmina, podelili simbolične nagrade, ekipo poražencev pa potolažili z bonboni.

Ta dan nam bo vsem ostal v lepem spominu. Skupaj s starši in našo razredničarko smo preživeli nekaj prijetnih in sproščujočih uric, ki so bile drugačne od tistih vsakdanjih šolskih ur, ko naše glave polnimo z znanjem.

{pgslideshow id=66|width=610|height=360|delay=1000|image=L|pgslink=1|random=1}

Teja in Andriyana, 6. a