V četrtek, 21. 11. 2013,  so nas zopet obiskali naši dedki in babice. Najprej smo jih povabili v razrede k pouku. Z nostalgijo so se spominjali časov, ko so tudi oni sedeli v šolskih klopeh in polnili glave z znanjem. Priznali so, da so bili učitelji včasih bolj strogi, mnogokrat  je »zapela« tudi palica.

V drugem delu obiska smo dedke in babice povabili v šolsko avlo, kjer smo zanje pripravili kulturni program. Nastopili so naši glasbeni, igralski in plesni talenti. Za konec so dogodek popestrili  harmonikarji Nejc, Aljaž in Jan. Ob zvokih njihovih instrumentov smo vsi skupaj zapeli.

Naše druženje je prehitro minilo. Dedki in babice so se med nami dobro počutili. Tudi nam je bilo prijetno v njihovi družbi in že se veselimo ponovnega srečanja z njimi.

Nina R., 7. a