V petek, 19. septembra 2014, smo se udeležili zaključne prireditve »Kulturna šola 2014«, ki je potekala na lanskoletni zmagovalni Osnovni šoli Brežice. Letos je bila za najbolj kulturno šolo razglašena Osnovna šola Ledina. Tudi naša šola je bila med prejemniki priznanj, saj je junija 2014 postala »kulturna šola«.

Cilj projekta, ki ga izvaja Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, je dvigniti kvaliteto in obseg aktivnega in pasivnega kulturnega udejstvovanja učencev in njihovih staršev, starih staršev ter mentorjev v sklopu obšolskih dejavnosti.

Na naziv smo ponosni, hkrati pa si bomo vsi skupaj prizadevali, da bo kulturno dogajanje na naši šoli še naprej tako pestro.

                                                                                                      Nataša Trajkovski

Dostopnost