Spoštovani starši!

V okviru šole za starše smo medse ponovno povabili Marijo Merljak, priznano slovensko strokovnjakinjo za prehrano. Mnogi jo verjetno poznate iz oddaje TV Slovenije Dobro jutro. Je soavtorica priročnikov Zdravje je naša odločitev in Zdrava prehrana je prava odločitev. Prosili smo jo, da nam tokrat spregovori na temo Zdravo, a še vedno okusno. S čim in na kakšen način nadomestiti sladkor, sol in maščobo, o uporabi zelišč ter še o čem, nam bo spregovorila v četrtek, 6. 11. 2014, ob 17. uri v avli šole.

Po predavanju bodo redne mesečne govorilne ure.

Lepo vabljeni.

Ravnatelj                                                                                                                                    Danijel Brezovar