Tretješolci smo imeli v četrtek, 1. aprila, poseben dan. V šolo smo prinesli svoje plišaste medvedke in knjige, v katerih nastopajo medvedki. Zgodbe o ljubkih kosmatincih smo poiskali tudi v šolski knjižnici in revijah Ciciban in Cicido.

Svojim medvedkom smo pripovedovali, brali in prepevali zgodbice in pesmice, v katerih nastopajo njihovi soimenjaki.

Naredili smo tudi bralna znamenja v obliki medvedov in medvedkov, ki jih bomo uporabljali ob vsakem branju zanimivih zgodb.

Moramo priznati, da so bili naši plišasti medvedki izredno pridni, zelo poslušni in veseli, da so spoznali nove medvedje prijatelje vseh sošolcev.

DSC 0690Več fotografij si lahko ogledate v galeriji.

Tretješolci