Učenci 1. b razreda so v prednovoletnem času pripravili predstavo z naslovom Danes nočem videti nikogar več. Nanjo so povabili prijatelje iz 1. a, 2. b in 9. a razreda ter otroke iz skupine Listki. Veseli so bili njihovega aplavza, spodbudnih besed in sladkih presenečenj.

V ponedeljek, 19. 12. 2016, so na novoletno druženje povabili  še starše, bratce, sestrice, dedke in babice. Zbrali so se v šolski avli, kjer so se ob glasbi in plesu vsi skupaj razgibali in nasmejali, starši pa so svoje  igralce pred nastopom še zmasirali. Vaja, domišljija, iznajdljivost in vzklik za srečo je bilo vse, kar so prvošolci potrebovali za uspešno predstavo. Tudi nepričakovani pripetljaji med predstavo jih  niso vrgli iz tira. Sorodniki so jih nagradili z bučnim aplavzom in čestitkami.

Poslavljali smo se z lepimi željami za prihajajoče leto in bili smo zadovoljni, da smo v decembrskem hitenju drug drugemu poklonili svoj čas in dobro voljo.

Vabljeni, da si ujete prijetne trenutke z druženj ogledate v fotogaleriji.

Staša Hočevar Zajc in Draga Bregar