Učenci 1. a razreda so v mesecu decembru pripravili dramatizacijo pravljice z naslovom Zgodba o snežakih. Veliko ustvarjalnosti so pokazali že med izdelavo scene, pripomočkov, vabil in vajami. Pravljico so zaigrali učencem 1. b, 2. a, 9. a razreda in otrokom iz vrtčevske skupine Srčki. Njihovih aplavzov, sladkih in ustvarjalnih presenečenj so bili zelo veseli.

V torek, 20. 12. 2016, pa so na novoletno druženje povabili starše, bratce in sestrice. V šolski avli so najprej skupaj z njimi zapeli, zaplesali in se tudi malo poigrali. Potem pa so jim v razredu zaigrali pravljico. Za svoje družine so pripravili tudi presenečenje, in sicer podarili so jim voščilnice, ki so jih izdelali skupaj s svojimi dedki in babicami.

Utrike decembrskega dogajanja si lahko ogledate v fotogaleriji

Tina Berkopec