V petek, 13. 1. 2017, smo četrtošolci k uri oddelčne skupnosti povabili posebnega gosta. Obiskal nas je Lanov oči. Gospod Dejan Dular se ukvarja z razvijanjem računalniških programov. Predstavil nam je računalniško opremo, delovanje interneta in pasti, na katere lahko naletimo na internetu, če ne upoštevamo varnostnih pravil. Posebej pozorno nam je razložil, kako potekajo povezave na internetu, zato je zelo nevarno, če objavljamo svoje osebne podate. Nikoli ne vemo, kdo te podatke prestreže in jih zlonamerno uporabi. Delavnica Osnove interneta in obramba pred mračnimi silami nam je bila zelo všeč, saj smo se na zanimiv in poučen način naučili veliko novega. Na spletu bomo še bolj previdni kot do sedaj.

Četrtošolci z razredničarkama

fotogalerija