Spoštovani starši!

Pred nami je novo šolsko leto in z njim nova pričakovanja, izzivi, obveznosti. Ker vsako šolsko leto prinese nekaj novosti, Vas vljudno vabimo na prvi oddelčni roditeljski sestanek oddelkov od 4. do 9. razreda, ki bo v četrtek, 5. 9. 2013, ob 17. uri v matičnem razredu oddelka. Razredniki Vam bodo predstavili značilnosti pouka v razredu, organiziranost ostalih dejavnosti na šoli ter vse, kar je pomembno, da se leto začne čim uspešnejše.

Zaradi nemotenega poteka roditeljskih sestankov Vas vljudno prosimo, da na roditeljske sestanke prihajate brez otrok, zlasti mlajših, saj se je v zadnjem času izkazalo, da je za udeležence moteče. Prosimo za razumevanje.

Vsem učencem in staršem želim/-o prijeten začetek novega šolskega leta.

Danijel Brezovar