V soboto, 9. 11. 2013, so se starejši dečki OŠ Toneta Pavčka pomerili z vrstniki iz OŠ Vavta vas v malem nogometu. Kvalifikacijsko tekmo za uvrstitev na področno prvenstvo v malem nogometu za osnovne šole so odigrali v Športni dvorani Marof v Novem mestu. Po začetnem privajanju na igrišče so naši učenci vzpostavili ravnotežje in nekajkrat nevarno zapretili. Ker naši učenci iz ponujenih priložnosti niso zadeli, je sledila kazen in tako so učenci OŠ Vavta vas povedli 1 : 0. Rezultat se do konca polčasa ni spremenil. V drugem polčasu ni bilo zadetkov, so se pa naši učenci zelo trudili, da bi prišli do izenačenja. V vratih OŠ Toneta Pavčka je blestel vratar Aljaž Pirnar, igralci v polju pa so bili: Andraž Cesar, Jan Muhič, Jan Kramar, Luka Gorenčič, Jan Komljanec in Urh Jaklič.

Čestitke za borbeno igro prav vsem.

Boštjan Srovin, mentor

nogomer

Dostopnost