Spoštovani učenci in starši!

Čas počitnic se počasi približuje koncu in v torek bomo zakorakali v novo šolsko leto. Učitelji in ostali zaposleni smo se potrudili, da boste prišli v lepo urejene, prebeljene in očiščene prostore. Posebno doživetje bo prvi šolski dan za vse prvošolce, ki jim želimo, da bi bil njihov vstop v šolsko življenje čim lepši. Vsem učencem in staršem želimo, da bi se v šoli dobro počutili, z veseljem prihajali na dejavnosti, si pomagali in skrbeli, da bo naša šola tudi med šolskim letom urejena. V šoli se vsak dan srečuje množica učencev, učiteljev, staršev in drugih udeležencev. Pomembno je, kakšno je njihovo medsebojno sodelovanje. Zato smo si v letošnjem letu za prednostno nalogo zadali izboljšanje medsebojnih odnosov, pozdravljanje, vljudnost in spoštovanje ter kultiviranje življenja z namenom, da bi se vsi počutili bolje..

Želimo vam uspešen začetek novega šolskega leta.

Danijel Brezovar