Zavod Villa Artemida letos prvič organizira akcijo obdarovanja otrok iz socialno šibkejših družin.

V ta namen organiziramo zbiralno akcijo igrač, oblačil, šolskih potrebščin, sladkarij … torej vsega, česar se otroci razveselijo.

Za igrače in oblačila ni potrebno, da so nova, je pa nujno, da so varna in v spodobnem stanju (polomljenih igrač in raztrganih oblačil ne bomo sprejemali).

Zbiralna akcija bo trajala do konca meseca novembra 2015.

V decembru pa bomo določili datum/-e obdarovanja, ko bomo otroke obdarovali skupaj z našimi konji, na določeni lokaciji v občini Mirna Peč.

Za sodelovanje in pomoč prosimo tudi vas spoštovani občani, občanke, starši, stari starši in prijatelji.

Akciji se bomo pridružili tudi na naši šoli. Predmete bomo zbirali v ponedeljek, 23. 11. in torek, 24. 11. od 7.30 do 8.10 v šolski avli. Predmete boste lahko oddali v za to pripravljen zaboj.

Pomagajte po svojih močeh in podprite akcijo Zavoda Villa Artemida, ki ima sedež v Srednjem Globodolu 2b. Več o zavodu lahko preberete na www.villa-artemida.si. Akcijo podpira tudi Občina Mirna Peč.