Spoštovani starši!

Društvo prijateljev mladine »Mojca« iz Novega mesta obvešča, da zbira prijave za 7-dnevno letovanje v terminu od 25. junija do 2. julija 2016. Letovanje je cenovno zelo ugodno, saj prispevek za otroka znaša samo 10 € (ostale stroške krije ZZZS, z velikim prispevkom je udeleženo tudi DPM »Mojca«). Starši za svojega osnovnošolca izpolnijo prijavnico in takoj ob prijavi plačajo prispevek.

Letovanja se lahko udeležijo osnovnošolci, ki so bili v lanskem letu vsaj dvakrat pri svojem osebnem zdravniku in bi jim letovanje koristilo. Otroke na osnovi priloženega obrazca prijavijo starši potem, ko njihovo prijavo potrdi otrokov osebni zdravnik (otrokova prisotnost ni potrebna). Otrok bo svojega zdravnika moral obiskati teden dni pred letovanjem.

PRIJAVNICA NA LETOVANJE