Spoštovani starši!
Telesni in gibalni razvoj otrok je za čim polnejše odraslo življenje in starost izjemnega pomena. V naši šoli smo se zato odločili, da medse povabimo priznanega strokovnjaka prof. dr. Janka Strela, ki se s spremljanjem telesnega in gibalnega razvoja otrok poklicno ukvarja več kot 25 let. Na predavanju, ki bo v četrtek, 10. 11. 2016, ob 17.00 v avli šole nam bo predstavil ključne ugotovitve raziskav, ki jih je opravila skupina strokovnjakov, v kateri je sodeloval tudi sam.
Vljudno vas vabimo, da se predavanja udeležite.
Po predavanju bodo redne govorilne ure.

Danijel Brezovar