Na pustni torek so šolske klopi zasedle maškare. Te so bile zelo vesele, nagajive ter poskočne, prav takšne kot pustne šeme morajo biti, da uspešno preženejo zimo. Pouk so obiskale razne gozdne in domače živali, pravljični in risani junaki, prepoznavne osebe iz sveta glasbe in filma, Rubikove kocke, domine ipd.

Druščina je bila izjemno pisana, videti je bilo veliko mero domišljije, izvirnosti in truda, kar pa je bilo z manjšimi pozornostmi nagrajeno na skupnem druženju v dvorani šole. Maškare so za eno leto odšle od nas, se pa že veselimo njihovega edinstvenega obiska prihodnje leto.

Dneve okrog pusta pa so nas spremljale tudi misli na valentinovo. Več smo se smejali in družili, lepe misli in voščila pa smo drug drugemu namenili tudi preko valentinove pošte, ki je marsikomu polepšala dan. Še posebej so se učenci spomnili kuharic in čistilk, ki vsak dan še prav posebej skrbijo za naše zadovoljstvo.

Mojca Novak

Več fotografij …