OBVESTILO

V sredo, 23. 9. 2015, bo za vse učence naše šole športni dan.

Ob 8.15 se bomo zbrali v avli šole, kjer bodo razredniki preverili prisotnost. Sledil bo pohod. Pohod bodo vodili učenci 9. razreda, zadnji bodo učenci 3. razreda. Učenci 1. in 2. razreda bodo imeli svojo traso.

Okrog 10.00 se bomo vrnili v šolo kjer bomo pomalicali.

Nato se bomo v istem vrstnem redu napotili proti stari šoli, kjer bomo izvedli tradicionalni šolski kros. Prvi boste na vrsti učenci 9. razredov, zadnje pa kot vedno učenke prvega razreda. Po končanem tekmovanju bomo izvedli podelitev priznanj ter se skupaj vrnili k novi šoli. Razredniki bodo na koncu še zadnjič preverili prisotnost. S tem bo športni dan končan.

Učenci imejte s seboj primerno športno opremo ter vodo, saj se obeta topel dan. Zjutraj bo tudi precej vlažno tako poleg rezervne majice priporočamo še rezervne nogavice in rezervno obutev.

Avtobusi bodo vozili po običajnem razporedu. Vsi, ki po peti šolski uri ne boste imeli več obveznosti, boste šli na prvi avtobus.