Select Page

S 1. 9. je odjava in prijava na prehrano možna preko eAsistenta. Posamezni obrok je pravočasno odjavljen, če se ga odjavi do 8.20 ure za isti dan preko zavihka Prehrana na spletni strani eAsistenta za starše.

Prijave in odjave tako preko elektronske pošte ali telefonske številke od 7. 9. 2020 dalje NE BODO VEČ MOŽNE.

Učence, ki bodo hodili na kosilo ali popoldansko malico občasno, morate starši ravno tako prijaviti na enak način. Prijavite jih lahko za en dan, več dni ali cel mesec. V tem primeru morate označiti vse dni, za katere prijavljate učenca na kosilo ali popoldansko malico.

Storitev je na voljo tako za osnovi kot plus paket, uporaba pa je v obeh primerih za starše brezplačna. Modul omogoča tudi vpogled v evidenco tipa prehrane, odjav/prijav, subvencijo prehrane ter trenutni in mesečni znesek za obroke.

Kratka navodila za navigacijo znotraj modula:

1. Prijavite se v sistem eAsistenta.
  2. Izberete zavihek Prehrana.
  3. Izberite ustrezen datum (najprej teden in nato ustrezni dan).
  4. Izberite obrok, ki ga želite prijaviti oziroma odjaviti.
  5. Kliknite možnost: odjava ali prijava.
  6. Odjava/prijava na obrok se bo upoštevala, če bo oddana do 8.20 ure za isti dan.
  7. Odjavo/prijavo lahko uredite tudi za izbrane dneve vnaprej za celo šolsko leto.

Slikovno gradivo za pomoč za prijavo/odjavo od obroka:

Klikni na sliko za povečavo.

V primeru težav pri prijavi/odjavi od obroka smo dosegljivi:

V primeru, da želite učenca prijaviti/odjaviti od posameznega obroka za celotno šolsko leto ponovno izpolnite obrazec za prijavo/odjavo prehrane in jo oddate v tajništvu ali pošljete na elektronski naslov: prehrana@ostpavcka.si

OBRAZEC – prijava na prehrano 2020/2021

OBRAZEC – odjava od prehrane_2020/2021