Spoštovani starši, bratci, sestrice, dedki in babice!

V Vrtcu Cepetavček imamo na izbiro veliko različnih dejavnosti, ki so zelo zanimive in bi se jih radi udeležili vsi otroci.
Dolgo smo se trudili in skupaj ustvarjali izdelke, ki jih bomo prodajali na Cepetavčkovem bazarju v četrtek, 1. 12. 2016, od 17. ure dalje v vrtčevski avli. Za srečelov smo zbrali veliko zanimivih dobitkov in prav vsaka srečka bo prinesla kakšno prijetno presenečenje.
Z zbranim denarjem bomo pomagali prijateljem, ki bi se drugače težko udeležili vrtca v naravi in drugih plačljivih dejavnosti.
Vabimo vas, da se nam pridružite ter z nakupom izdelkov in srečk pomagate otrokom. Prispevki za izdelke bodo prostovoljni.
V pričakovanju na skupno druženje vas lepo pozdravljamo.

Otroci in kolektiv vrtca

Predsednica šolskega sklada                                                                      Ravnatelj
Andrea Cesar                                                                                              Danijel Brezovar