Spoštovani starši 8. in 9. razreda,
obveščamo vas, da se bo na Gimnaziji Novo mesto odvijala Akademija znanja, kamor je vljudno vabljen tudi vaš otrok, da z izmenjavo strokovnih znanj in izkušenj širi svoja obzorja ter si z zanimivimi vsebinami popestri in nadgradi svoj vsakdan.
Kdaj?

• 1. soboto v marcu, tj. 4. 3. 2017, od 9.00 do 14.15.

Kako?

Delo poteka v obliki delavnic, in sicer pod vodstvom učiteljev različnih predmetnih področij. Posamezna delavnica traja uro in pol, udeleženci delavnic pa bodo krožili med njim.

Kaj potrebujejo s seboj?

• Peresnico; vse ostale pripomočke ter kosilo prejmejo učenci brezplačno na Gimnaziji Novo mesto.

Prevoz?

• Bo priskrbljen s strani naše šole, OŠ Toneta Pavčka.

Podrobnosti o delavnicah si lahko ogledate na spodnji povezavi, ravno tako pa je spodaj priložena prijavnica, ki jo naj otrok izpolnjeno vrne najkasneje do četrtka, 16. 2. 2017, in sicer svojemu razredniku ali svetovalni delavki (Mojci Novak). Prijava kasneje ne bo več mogoča.

Svetovalna delavka                                                                   Ravnatelj
Mojca Novak                                                                             Danijel Brezovar

Predstavitve delavnic

Prijavnica