Tudi 4. dan smo začeli z jutranjo telovadbo. Po zajtrku pa smo imeli vsi skupaj orientacijski tek. Na startu smo skupine dobile kompase in navodila za delo. Ustavljali smo se na različnih točkah, kjer smo reševali naloge iz znanja naravoslovja, geografije in logike. Pot je bila dolga skoraj pet kilometrov, vendar ne preveč zahtevna. Ko smo vse skupine prišle na cilj, smo se odpravili proti domu, kjer smo imeli razglasitev rezultatov. Zmagala je ekipa, ki so jo sestavljale: Eva, Pija, Luana in Tjaša B.

Po kosilu in počitku smo imeli učenci iz 7. a na programu zavezovanje vozlov in zabaven kviz, učenci iz 7. b pa delavnico varno v naravo. Popoldne je hitro minilo.

Po večerji smo imeli družabni večer. Učenci  obeh šol, naše in OŠ Hajdina, smo po skupinah pripravili zabavne točke in jih predstavili drug drugemu. Nato smo imeli še ples.

Sedaj se počasi  pripravljamo na spanje, da si bomo nabrali moči še za zadnje dejavnosti, ki nas čakajo jutri dopoldne.

Naše bivanje v šoli v naravi se izteka. Žal je tudi vsega lepega enkrat konec.

Jasmina in Lucija