Tudi v tem šolskem letu bomo organizirali zbiralno akcijo odpadnega papirja. Akcija bo potekala v sredo, 22. oktobra, ter v četrtek, 23. oktobra 2014. Zabojnik za papir bo postavljen pred šolo. Papir lahko oddate zjutraj od 6.00 do 8.30 ter popoldne od 12.00 do 15.00. Zaradi lažjega in hitrejšega tehtanja vas prosimo, da je papir v škatlah (vendar ne v prevelikih) ali pa da je papir v zavojih, ki so zavezani z vrvico oziroma oblepljeni z lepilnim trakom. Denar od zbranega papirja bo namenjen oddelčnim skupnostim.

V četrtek, 23. oktobra 2014, bomo zbirali tudi tekstil. Ta dan prinesite odsluženi tekstil pred šolo ter s tem prispevajte k zmanjšanju odloženega tekstila ter zmanjšani obremenjenosti okolja. Zbirali bomo:

•  vse vrste odsluženih oblačil (moška, ženska, otroška),
  •  vse vrste odsluženih čevljev,
  •  odsluženi gospodinjski tekstil (odeje, rjuhe, krpe).

Podrobnejše informacije o akciji so podane v priponki.

Pridružite se akciji.                                                                       Ekokoordinatorica: Simona Ogulin

Več si lahko preberete na tej povezavi.