V četrtek, 22. 1. 2015, je v OŠ Dobravlje potekalo četrfinalno državno prvenstvo za strejše dečke v košarki, 49. KOŠARKARSKI SUPERŠOLAR. Naši košarkarji so se v prvi tekmi pomerili z učenci OŠ Dušana Bordona Semedela in zmagali z rezultatom 58 : 45. Z zmago so se že uvrstili na najmanj 2. mesto in si priigrali udeležbo v polfinalu državnega prvenstva. Sledila je druga tekma z domačimi košarkarji OŠ Dobravlje. Tudi na tej tekmi so naši košarkarji prikazali še eno borbeno in ekipno igro, na koncu pa tekmo izgubili z rezultatom 40 : 34. V ekipi naše šole so nastopili: Nik Dragan, David Matoh, Domen Matoh, Rene Matoh, Sebastjan Saje, Gašper Krevs, Matic Koračin, Jure Barbo, Sašo Brudar, Andraž Cesar, Žan Papež in Jure Rozman. V polfinalu nas čakajo še močnejši nasprotniki, vendar s srčnostjo in borbenostjo v igri lahko naša ekipa doseže še veliko dobrih rezultatov. Še enkrat velja pohvaliti in čestitati prav vsem igralcem.

Boštjan Srovin

 

Več v galeriji slik

Dostopnost