V torek, 10. 3. 2015, je v ŠD Loka Črnomelj potekalo področno prvenstvo za mlajše dečke v malem nogometu. Naši učenci so se v prvi tekmi pomerili z vrstniki iz OŠ Metlika. Po zelo izenačeni in borbeni igri so morali učenci naše šole priznati premoč nasprotniku. Rezultat ob koncu tekme je bil 0 : 1. V drugi tekmi so se pomerili z nogometaši OŠ Šentrupert. Po slabšem začetku so si nasprotniki priigrali dva gola prednosti. Sledil je kazenski strel, ki so si ga priigrali naši učenci in znižali rezultat. Žal smo do konca prvega polčasa prejeli še dva gola in rezultat ob koncu prvega dela igre je bil 1 : 4 za nasprotnika. V drugem delu so se naši nogometaši zbrali in odigrali bolje. Rezultat ob koncu tekme je bil 1 : 5 za nasprotnika. Zadetek iz kazenskega strela je prispeval Alen Erpe. Poleg njega so za OŠ Toneta Pavčka nastopili še Tim Krevs, Tit Jaklič, Nejc Koračin, Kristijan Resnik, Žan Retar in Nejc Brulc. Učenci so se na tekmovanju lepo predstavili in prikazali veliko nogometnega znanja.

 

Boštjan Srovin

 

nog1

nog2

nog3

 

 

 

 

 

Dostopnost