V petek, 10. 4. 2015, so se prvošolci pridružili otrokom iz skupine Lizike iz Vrtca Cepetavček na spomladanskem pohodu za Zlati sonček. Odpravili smo se na Veliki Kal. Pot nas je vodila preko travnikov in gozdov, kjer smo opazovali prebujajočo se naravo. V gozdu smo prepoznavali pomladne cvetlice, opazovali listavce, ki brstijo, iglavce ter vremenske pojave. Ko smo prispeli na cilj, smo se igrali elementarne igre ter zakurili ogenj. Na palice smo nataknili jabolka in jih spekli. Po pohodu, športnih igrah in prijateljskem druženju se je prilegla zdrava in zelo okusna malica. Polni novih doživetij smo se zadovoljni vrnili v šolo. Fotografije si lahko ogledate v galeriji slik.

Mojca Starešinič