Spoštovani starši!

Vabimo Vas na še zadnje redne mesečne govorilne ure (oz. roditeljski sestanek) v tem šolskem letu, ki bodo v četrtek, 4. junija 2015, po prireditvi ob zaključku celoletnega projekta Milni in ogledu razstav. Vabilo na slednje so učenci že prejeli. Roditeljski sestanek boste imeli starši 1., 2. ter 8. razreda, ostali učitelji bodo imeli govorilne ure. Starši učencev 8. razreda ste vabljeni na roditeljski sestanek Pred izbiro poklica, ki ga bo imela svetovalna delavka Mateja Ancelj. Roditeljski sestanek bo v učilnici za matematiko po prireditvi in ogledu, predvidoma ob 17.15.

V času roditeljskega sestanka bo za nastopajoče učence 1. in 2. razreda poskrbljeno.

Vsem želim prijeten zaključek šolskega leta.

Danijel Brezovar