Spoštovani učenci!

Ponovno je pred nami novo šolsko leto. Upamo, da ste počitnice preživeli prijetno, da ste doživeli in videli kaj novega, česar med šolskim letom niste utegnili.

Jutri, v torek, 1. 9. 2015, se bo pouk pričel ob 8.20. Najprej boste imeli dve uri oddelčne skupnosti skupaj z razrednikom v matičnih učilnicah, v nadaljevanju pa pouk po urniku. S seboj prinesite potrebščine za ure pouka. Urnik za jutri si lahko ogledate na spletni strani pod rubriko Učenci. Jutri boste prejeli tudi učbenike iz učbeniškega sklada.

Ob prihodu v šolo se v garderobi preobujte. Učenci od 4. razreda dalje imate garderobne omarice.

Za prvošolce poteka dan nekoliko drugače. Vabila ste že prejeli. Jutranjega varstva in podaljšanega bivanja za prvi razred jutri ne bo, za ostale učence pa bo organizirano podaljšano bivanje.

Vozni red avtobusa je objavljen na spletni strani pod rubriko Učenci.

Razredniki:

9. B

glasbeni pouk/matematika

Gordana Kmetič

Želimo vam veliko uspehov v novem šolskem letu.

Danijel Brezovar