Spoštovani starši!

Tudi v šolskem letu 2015/2016 si želimo Vašega rednega sodelovanja z nami, zato Vas obveščamo, da bodo v četrtek, 1. 10. 2015, po prireditvi odprtja razstave likovne ustvarjalnice tudi redne mesečne govorilne  ure. Govorilne ure za starše 4. b so bile že prejšnji teden, zato v tem terminu odpadejo.

V tednu, ko so mesečne govorilne ure, lahko le-te opravite tudi v dopoldanskem času. Termini govorilnih ur  učiteljev so objavljeni na spletni strani šole.

Obveščamo Vas tudi, da so se pojavile uši. Vse prosimo, da resno pristopite k njihovemu odpravljanju in zatiranju. Navodila si lahko preberete na spletni strani šole pod obvestili za starše in razdelkom Vzgojni načrt.

Ravnatelj                                                                                                                                                  Danijel Brezovar