V četrtek, 11. 11. 2015, je v Dolenjskih Toplicah potekala kvalifikacijska tekma za starejše dečke v malem nogometu. Naši učenci so se pomerili z vrstniki iz OŠ Dolenjske Toplice in zmagali z rezultatom 3:2. Po rednem delu igre je bil rezultat 1:1.  Tudi po podaljških se rezultat ni spremenil. Tako so o zmagovalcu odločali streli na gol iz sedmih metrov, kjer pa so bili naši učenci uspešnejši in zadeli dvakrat od štirih poizkusov, nasprotnik pa samo enkrat. Dva gola je prispeval  Kristjan Saje, enega v rednem delu ter enega pri izvajanju strelov in enega Tim Krevs pri izvajanju prostih strelov. Poleg njiju so za OŠ Toneta Pavčka nastopili še: Alen Erpe, Gašper Krevs, Tit Jaklič, Nejc Brulc in Nejc Koračin, ki je zelo uspešno zaustavljal nasprotnikove strele v okvir gola. Učenci so se z zmago uvrstili na področno tekmovanje v malem nogometu za starejše dečke, ki bo v sredo, 2. 12. 2015, v Črnomlju.

Dostopnost