V petek,  27. 11. 2015, je v šolski knjižnici potekal zelo zanimiv dogodek – Večer  v knjižnici. Udeležili smo se ga vsi učenci od 6. do 9. razreda, ki smo  v tem šolskem letu že opravili bralno značko. Ob 18.00 smo se zbrali in se najprej razdelili v skupine: Udar(je)ne, Nutella, Smrkete, D’best in Legendarni 4. Sledile so različne igre,  v katerih smo preizkušali svojo ustvarjalnost, iznajdljivost in spretnost ter izkazali svoje znanje o knjigah in knjižnih junakih. V drugem delu večera pa je vsaka skupina dobila spisek knjig, ki jih je morala najti v knjižnici. V knjigah so se skrivale še posamezne naloge. Na koncu smo vsi dobili še knjižno nagrado.  Med premorom in ob koncu pa smo se posladkali z odličnimi dobrotami, ki so jih pripravili člani kuharskega krožka in šolske kuharice.

Večer je bil zelo zanimiv, zabaven in poučen ter upam, da ga bomo še kdaj ponovili.

Eva Kolenc, 9. b

Slika50