V sredo, 20. januarja, smo imeli učenci 3. b res zanimiv dan.

Na povabilo Lanove babice smo si ogledali  v KCJT v Novem mestu lutkovno predstavo Štirje muzikanti. Predstava, ki je povezovala glasbo in lutke, je bila odlična. Vsi smo ob gledanju in poslušanju uživali in se zabavali.

Da pa je bil dan še zanimivejši, sta Ninin dedek in Jerin oči poskrbela za dodatna presenečenja. V šoli varne vožnje Alfa-B smo spoznali priprave na šolo varne vožnje ter ponovili znanje o varni udeležbi v prometu .

Da bomo kot pešci res varni  sta poskrbeli Zavarovalnica Adriatic in Zavarovalnica Tilia, ki sta vsem nam podarili odsevne trakove in majice.

O, kako smo bili presenečeni!

Dan je bil zanimiv, pester, poln, tudi sladkih, presenečenj in vsi smo zelo uživali.

Učenci 3.b