Spoštovani starši!

V okviru šole za starše Vas vabimo na predavanje Leonide in dr. Alberta Mrgoleta z naslovom Družinski vzorec in razvojne potrebe otrok, ki bo v četrtek, 3. 3. 2016, ob 17. uri v avli šole. Predavatelja bosta ob prikazu primerov spregovorila o vzorcih, ki jih vsak partner prinese iz svoje primarne družine in o prepričanjih, s katerimi se soočamo, ko ustanovimo lastne družine. Otroci s svojimi potrebami prinesejo nove spremembe in tako se tudi družina pomika skozi značilna razvojna obdobja. V svoji praksi sta spoznala, da je stik z otrokom ključ do povezanosti, komunikacije in motiviranosti za delovanje otrok na vseh področjih, tudi na šolskem področju.

Predavatelja, Leonida in dr. Albert Mrgole, ki preko 15 let delujeta v psihoterapevtski praksi, sta trenutno najbolj prepoznavna po vzgojnem priročniku za starše Izštekani najstniki in starši, ki štekajo.

Po predavanju bodo govorilne ure.

Vabljeni

Danijel Brezovar