Spoštovani starši!

Obveščam vas, da so se zaposleni v Osnovni šoli Toneta Pavčka s tajnim glasovanjem odločili, da se pridružijo stavki, ki jo je Sindikat vzgoje in izobraževanja napovedal za sredo, 14. 3. 2018. Skladno s tem vas obveščam, da na dan stavke v Osnovni šoli Toneta Pavčka in njegovi organizacijski enoti Vrtec Cepetavček ne bomo izvajali dejavnosti vzgojno varstvenega programa.

Ker smo dolžni zagotoviti varstvo za nujne primere, vas prosim, da nam do vključno ponedeljka, 12. 3. 2018, sporočite ali bo na dan stavke vaš otrok prišel v vrtec oziroma šolo.

Če bo vaš otrok prišel v vrtec, sporočite na elektronski naslov: irena.kozlevcar@ostpavcka.si

Če bo vaš otrok prišel v šolo, sporočite na elektronski naslov: sanja.pavlinic@ostpavcka.si

Za otroke, ki bodo prišli v vrtec oziroma šolo, bomo zagotovili varstvo in prehrano, zato moramo pravočasno vedeti število nujnih primerov, da bomo lahko ustrezno organizirali varstvo in prehrano.

Obvestilo SVIZ-a.

Zahvaljujem se vam za razumevanje.

Danijel Brezovar