Območno združenje RK Novo mesto organizira zdravstveno letovanje otrok na Debelem rtiču. Rok prijave je od 16. 4. 2018 do zapolnitve mest.

Letošnja novost je, da vso potrebno dokumentacjio dobite pri otrokovem zdravniku in ne več v šoli. Do letovanja imajo pravico otroci v starosti od 6 do 18 let in imajo zdravstveno indikacjo. S strani zdravinika izpolnjen predlog takoj odnesite ali pošljite na Območno združenje RK Novo mesto, Ulica Slavka Gruma 54a, 8000 Novo mesto, kjer boste dobili tudi vso ustrezno dokumentacijo in položnico za plačilo akontacije. Zdravstveno letovanje sicer sofinancira ZZZS in Občina Mirna Peč, prispevek staršev pa je enak za vse otroke in znaša 35 €. Plačan mora biti ob prijavi.

Razpis zdravstvenega letovanja na Debelem rtiču