Spoštovani starši!

V četrtek, 23. 5. 2019, bomo imeli pouk v popoldanskem času. Ta dan bo veljal spremenjen vozni red. Objavljen bo na oglasni deski v šoli in na spletni strani šole. Domov bo avtobus vozil le enkrat. Vozni red.

S poukom bomo pričeli ob 14.00, ob 17.00 pa bomo imeli v Dvorani OŠ Toneta Pavčka prireditev ob zaključku šolskega projekta Kulturna dediščina v Mirni Peči, na katero ste vabljeni tudi starši.

Če v dopoldanskem času za svojega otroka potrebujete dopoldansko varstvo, to sporočite Simoni Ogulin, na elektronski naslov simona.ogulin@ostpavcka.si, do ponedeljka, 20. 5. 2019. Ob tem navedite tudi uro prihoda.

Kosilo bo ta dan na voljo od 11.50 do 13.30, potrebna pa je predhodna prijava. Prosimo, da v tem primeru otroka na kosilo prijavite v tajništvu šole do ponedeljka, 20. 5. 2019.

Danijel Brezovar