Od 16. do 24. novembra 2019 bo potekal Evropski teden zmanjševanja odpadkov. Odločili smo se, da tudi naša šola in vrtec prispevata svoj delež k osveščanju o težavah zaradi prevelike potrošnje in ogromne količine odpadkov, ki jih vsakodnevno proizvedemo. V tem času bomo organizirali več različnih aktivnosti, ob tem pa vas vabimo, da se nam pridružite in nas podprete pri naših prizadevanjih.

Izmenjava oblačil, igrač in šolskih potrebščin

V ponedeljek, 18., in torek, 19. novembra, bomo v šolski avli od 7.15 do 8.00 zbirali rabljena oblačila, igrače ter šolske potrebščine. Za prinesene predmete boste dobili kupone, ki jih boste na izmenjavi lahko zamenjali za druge izbrane predmete.

Predmeti morajo biti čisti in nepoškodovani.

Izmenjava bo potekala v četrtek, 21. novembra 2019, od 14.30 do 16.00 v šolski avli. Lepo vabljeni!

Bukvarna

V četrtek, 28. novembra 2019,  v šoli pripravljamo bazar, kjer bo tudi bukvarna z rabljenimi knjigami. Če imate doma knjige, ki so dobro ohranjene, vendar jih ne potrebujete več, jih bomo z veseljem ponudili v zameno za prostovoljni prispevek. Knjige zbiramo v knjižnici do bazarja.

Ekokoordinatorica                                                            Ravnatelj
Simona Ogulin                                                                Danijel Brezovar